KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13534199
nr 1353 4199
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 69x32 cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 20:02:31
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg